| Steriade_Andrei_2001 a întrebat:

in curand voi da de permis, si sunt nedumerit ce masina sa-mi iau as vrea niste explicatii pentru fiecare vw passat, cc, skoda octavia 3 multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MarvelStars28 a răspuns:

Bai, tata a tinut un passat B8 intre 2005-2016, a facut 230 mii km cu ea, masina a tinut foarte bine. Cu Octavia m-am plimbat de cateva ori, ca si taxi si mi-a placut dar nu e ca vw. Eu as alege passat, ca si calitate, brand, fiabilitate, design. Uite-te si la renault talisman, vezi daca iti place. Sau fiat tipo, o varianta super ieftina care chiar arata bine. Bafta! :*

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia care iti place tie mai mult, ce explicatii mai vrei? Toate sunt in grupul vag deci aceeasi mancare de peste.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In curand "v-ei" da de permis, si deja trebuie sa-ti dam explicatii?
Eu zic sa nu te arunci din prima pe d'astea mari, ia-ti un R8 ca e mai usor de parcat asa... Pana te inveti.
P.S.: Esti nascut in 2001? Passat CC nu intra la B1, sa stii...

| suntserios a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Curand inseamna si 2019

| Steriade_Andrei_2001 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Frate am 17 data aia a fost pusa la panarama

| Sofer a răspuns:

Alege Skoda Octavia 1.9 TDI.