| anonim1 a întrebat:

ls dieselul meu nu i-am schimbat filtrul de motorina de 13-14 mii km, mai pot mere cativa km sau trebuie schimbat urgent? filtrele de ulei, polen, uleiul l-am schimbat la 12 mm.se poate strica cv la masina din cauza filtrului? mrs pentru raspunsuri

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Nu se strica masina,cum zice TTCristianrolling on the floor, da o sa ti se opreasca motorul brusc, cand ti-o fi lumea mai draga. sfatul meu este sa-l schimbi si sa nu iesi cu masina din oras, pana atunci.rolling on the floor

| AlexMercer a răspuns:

Trebuie schimbat urgent! O sa ti se strice masina daca nu il scimbi!
Succes!