| Claudiu_Scaunasu_1996 a întrebat:

Mai am putin si termin scoala de soferi maine 4 Noiembrie dau sala apoi Sambata trebuie sa plec in Italia. Daca ma intorc dupa cateva luni mai pot da Orasul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Proba practica se poate da oricand in perioada de 1 an de la terminarea scolii de conducere, asa ca poti s-o dai la cateva luni dupa proba teoretica, daca ai reusit la aceasta.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, dar fa-ti programarea la traseu cand stii ca vei fi acasa. Discuti cu cei de la permise, cand iti prezinti dosarul, si le ceri o programare in luna in care vrei.
E greu sa prinzi programare mai repede, ceea ce vrei tu e usor.