| Lawerence a întrebat:

Salut TPU!
Maine am si eu sala pentru obținerea permisului auto de categoria B și vreau niste sfaturi si pareri.
Ce este drept am lălăit-o toată luna si tocmai astăzi cu o zi înainte m-am apucat de chestionare.
Țin să menționez ca am citit toată legislația astăzi și am finalizat pe site-ul oficial drpciv 30 de chestionare dintre care 25 trecute iar 5 picate. Am șanse?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Trebuia sa parcurgi mediul de invatare, chestionarele alea 45 + legislatia sa o cunosti, nu prea ai sanse daca pici chestionare, acum poate ai noroc si iti pica la examen intrebari pe care deja le stii desi ma cam indoiesc...trebuia sa inveti din timp pe parcursul scolii auto.

| Feri5 a răspuns:

Posibil. Dar să citești toată legislația într-o oră, nu e chiar posibil. Mă rog, adică ce poți să reții?