| IEHOVADUMNEZEU a întrebat:

Salutare
la sfarsitul toamnei dau examenul auto proba teoretica adica sala
si pana acuma am citit legislatia toata si am facut 215 de intrebari din modul de invatare
si la chestionare nu prea pic
as dori un site ceva unde sa fac intrebari dar sa fie cele oficiale de la drpciv
drpciv nu imi merge pe pc si vreau alt site cu aceleasi intrebari drpciv
dau funda
si niste sfaturi ceva daca vrei sa imi dai
salut

1 răspuns:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Deși fac doar 17 ani anul ăsta (în noiembrie) și prietenul meu învață pentru permis (el are 18), m-a ambiționat să învăț și eu cu el.
Îmi place foarte mult și chiar îmi doresc să-mi iau permisul.
Îți recomand site-ul școalarutieră.ro pentru că acolo ai și răspunsurile audio-video acre te ajută enorm. Cunosc persoane care au luat permisul învățând de aici.
În caz că ai dubii în legătură cu întrebările, să știi că tot pe acel site vei vedea o demonstrare că sunt aceleași întrebări ca pe DRPCIV.
O seară plăcută și spor la învățat!