| Stefa0072004 a întrebat:

Salut TPU, merita sa faci școala de șoferi?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, daca nu ai masina si nu ai nevoie de ceva sa te deplasezi zilnic, nu merita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, merita clar. Chiar daca nu conduci zi de zi e util să îl ai

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu stii nimic despre masini si nici nu intentionezi sa dedici foarte mult timp, atentie si bani acestui domeniu, clar nu merita.

| Frank51 a răspuns:

Dacă te întrebi asta răspunsul e nu.

| Lioana a răspuns:

Daca pui întrebarea asta, clar nu merita. Va merita sa o faci atunci cand vei spune "Am nevoie neaparat de permis de conducere", fie pentru a conduce propria masina, fie pentru a conduce o masina de servici.

| ReddY25 a răspuns:

Da

| Eireann a răspuns:

Da, nu numai ca merita dar devine aproape obligatoriu.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Carnetul de conducere e ca și Buletinul de identitate. Dacă vrei să EXIȘTI. Trebuie să-l ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles. e musai sa ai permis daca vrei sa lucrezi in anumite domenii

| 120bulevard a răspuns:

Da, o sa mai plimbi si tu vreo gagica, o sa vrei sa te angajezi undeva si iti cere permis de B, poate mai vrei sa te duci pe la Balchik, pe la un munte, pe la o manastire, vrei sa-ti faci piata sa-ti ajunga, unde le bagi daca n-ai masina, stai cu ele in brate in troleu?

Mai mare rusinea daca aude o fata ca ai 20 de ani+ si nu ai permis, asta e realitatea

| KovacsB a răspuns:

Suntem deja prea multi.

| Xox0 a răspuns:

E bine sa stii sa conduci. Nu stii niciodata cand ai nevoie. Deci da.

| ZokoZEW a răspuns:

Salut! Dacă consideri că este o investiție utilă în viitorul tău, atunci ar putea merita să faci școala de șoferi.

| GucciMarcheaza a răspuns:

Nu ca e trafic, ramai la trotinete.

| RaiderX a răspuns:

Da, absolut.