| mihaela_7385 a întrebat:

Cine a facut scoala de soferi la "perfect auto Vyo"? Ce parere aveti despre aceasta scoala? instructori cum sunt? se merita sa faci scoala la "perfect auto Vyo"? >multumescbig grin

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da. Este o scoala ok dar eu unul recomand scolile mici fiindca au si preturi mai ok si instructori mult mai putini stresati deci mai calmi. Una e sa faci ore cu un instructor care a mai lucrat inca 6-8 ore inainte si alta sa faci ore cu unul care vine dimineata fix la tine si iti explica foarte calm ce si cum! Acum este alegerea ta!

| Robert a răspuns:

Prababilitatea ca cineva de aici sa fii facut acolo scoala de soferi si sa citeasca intrebarea ta este foarte mica. Tiind cont ca au un parc de masini destul de variat eu zic ca este destul de buna scoala.

| fluturas2 a răspuns:

Eu am facut scuala aco; o e una dintre cele mai bune scoli de soferi. Instructiile sunt ok...da es merita.