| Komarov a întrebat:

pentru cei specializati in domeniul auto am o mica dilema am fost detinator al unei masini rusesti bijuterie pot spune eu dar depinde de gusturi volga gaz 24 am fost extrem de multumit de ea buna puternica oleca mai puturoasa in fine eu vreau sa achizitionez modelul 3102 ce parere aveti sa o folosesc pe consum normal de motorina sau sa trec la instalatie gpl in cateva zile propun sa o iau cu pretul de 1500 de euro deci ce imi recomandati nu vreau logan nici alte masini eu sunt mai mult cu cele rusesti

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Pe gaz o sa te tina mai putini km o diferenta de 100 sau 50 de mii dar va fi ieftina repostarea si nu contamineaza.