| Alexandru_Gavrila_1993 a întrebat:

Poate ma sa ajute cineva cu niste sfaturi in legatura cu examenul auto (traseul). Multumesc!

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

3 Sfaturi iti dau...
1 Condu cat mai atent
2 Trage cat mai mult de timp, condu cat mai atent
3 Daca gresesti, nu te panica, mergi mai departe ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.

| Alexandru_Gavrila_1993 explică (pentru OldSoul):

Cum ar trebui sa trag de timp? nici prea incet nu pot sa merg

| OldSoul a răspuns (pentru Alexandru_Gavrila_1993):

Zic sa mergi cam cu 30km-40km la ora, sa nu te bagi ca nebunu prin sensu giratoriu, sa stai sa astepti frumos, opresti la stop, la trecerile de pietoni daca observi ca intentioneaza cineva sa tranverseze, daca vezi cineva ca te lasa sa treci sa intrebi obligatoriu examinatorul daca iti da voie.

| Alexandru_Gavrila_1993 explică (pentru OldSoul):

Ok multumesc de sfaturi

| Alexandru_Gavrila_1993 explică (pentru OldSoul):

Ok multumesc de ajutor

| IonutMadalin1 a răspuns:

Salut,la ce scoala esti inscris?