| syjey a întrebat:

Fundatonguee 22 am examenul auto, traseul. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| HowdidIgethere a răspuns:

Daca te baga pe drumeaguri cu pietoni dezordonati, mergi incet. Nu te baga in curul altor masini (decat daca se opreste coloana) (asta ii face nervosi, pentru ca trebuie sa fie incordati ei). Pana iti vine randul nu anticipa, gandeste-te la altceva. Poti sa iei o vitamina, ceva inainte, sa fii fresh.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi relaxat inainte de examen, respiri adanc daca ai emotii si totul va fi bine la sofat, restul le stii ca ai invatat cu instructorul. Eu am dormit prost inainte de examen si tot m-am descurcat cand am dat la camion si remorca. Mai am autobuzul si gata.

| raduionutz13 a răspuns:

Fii calm. Ai grija la ce iti spune. Sunt unii care mai fac misto de tine. De ex pe mine la profesionisti m-a pus sa intru cu camionul in parcare. Am intrat, si dupa n-am mai putut iesi si mi-a zis sa ma duc sa caut proprietarul masinii ce ne blocase calea.

Deci fii :

-Calm
-Atent

Iar unii mai spun "Grabestete incet"