| iwantananswer a întrebat:

Salut TPU,poate sa-mi spuna cineva ce este vcds dincate am inteles este un tester auto dar nu stiu exact daca este un program sau de unde pot sa-l achizitionez daca poate sa ma ajute cineva, dau funda!

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Gasesti la 150 de lei pe olx interfata chinezeasca vag com.Sau pe Aliexpres la 7 $
Are software vcds inclus care functioneaza doar cu versiunea lui de interfata.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Este un fel de driver pentru interfata VAG-COM, adica programul cu care faci diagnoza.