| XterIasi a întrebat:

prietenul meu lucreaza in Anglia si cineva i-a facut o poza la permis? Ce i se poate întâmpla? Poate face smecherii sau? Fara răspunsuri inutile va rog frumos

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa anunte DVLA pentru a modifica datele care vin in permis. Poate vrea sal falsifice ala cu poza

| doctorandus a răspuns:

In anumite tari poate face imprumuturi sau inchiria case in numele lui.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Pe urma il cauta Politia: domnu' Cutarica, in casa inchiriata de dvs. am gasit o plantatie de iarba.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu... nu are bani pe el sau ceva. Gandeste-te daca cineva pierde portofelul doar cu buletinul in el si cineva il gaseste, poate sa faca orice? Cu unu lucru care se poate pierde? Nu...
Nu e bai, insa sa anunte la politie cat mai repede.