| BigLike a întrebat:

Salut stie cineva intregul proces prin care pot avea permis in Anglia? Va rog daca cineva stie sa imi explice pas cu pas si eventual cat timp dureaza si un pret. Va multumesc frumos astept raspunsuri cat mai explicite

3 răspunsuri:
| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Ai permis de conducere românesc? happy Ca să știu cum să te îndrum.

| BigLike explică (pentru ChristianKalman):

Salut! Nu, nu am stau in manchester si as vrea sa dau de permis cat de curand. ai putea sa imi explici te rog frumos cat mai amanuntit? mersi anticipat

| ChristianKalman a răspuns:

Uite aici un link cu instrucțiunile detaliate, înscrierea se face pe site-ul Guvernului: http://www.regatulunit.com/......-britanie/
Mult succes!