| anonim_4396 a întrebat:

Am facut cu prietenul meu sex anal si din greseala s-a spart prezervativul si a ejaculat ceva mai mult in anus.
Se poate intampla ceva?
Multumesc de raspunsuri!

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sarcina nu, infectie cu transmitere sexuala da, daca vreunul are o astfel de infectie.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sper ca ati facut-o acolo doar pentru a-ti pastra virginitatea, altfel, nu-i a buna!
Posibil o mica iritatie locala, din interactiunea chimica, dar gravida nu poti ramane!
Ai auzit de Petting?! Cauta si citeste, si incearca sa va simtiti bine asa! - decat cu sex anal!

Abh
| Abh a răspuns:

Renunta sa mai faci sex anal! Peste un timp o sa te trezesti ca te scapi pe tine si cei din jurul tau o sa strambe din nas. O sa te nenorocesti de-a dreptul!

| Vizitiul a răspuns:

Nu se poate intampla nimic, n-o sa ramai insarcinata. A fost antiigienic si nimic mai mult. Din aceasta experienta puteti deprinde o paradigma, sa fiti mai circumspecti pe viitor cand o sa faceti sex (penis in vagin), atunci exista sanse de a ramane insarcinata.

| i.love.me a răspuns:

Frate. e trebuie ei ce face. e intimitatea lor. fac ce vor ei in dormitorul lor. ea a intrebat doar care pot fi problemele
draga mea probleme pot fi:ruptura de sfincter, slabirea muschilor anali deci probleme murdare, posibil un cancer de colon, sau o infectie ceva

| Tessy a răspuns:

Daca te gandesti la sarcina, stai linistita ca nu ramai insarcinata.Eu nu ii inteleg pe cei/cele care fac sex anal.Sunt o groaza de bacterii acolo. Nu stiu cum va fi pentru fete mai tarziu, mai ales ca acel sfincter nu isi va mai indeplini rolul.

| anutza1991 a răspuns:

Buna imi lasi si mie nickul tau ca sa te intreb ceva te rog

| deutza_3778 a răspuns:

Daca au trecut 3-5 luni nu esti gravida laughing))).

| psihox a răspuns:

Ce inseamna bordel? Habar n-am.

| freza1902 a răspuns:

Acu nu stiu cata experienta are puiut93 (app esti fata sau baiat! nu mi-am dat seama! dar cred ca esti gay)! daca in 93 te-ai nascut! inseamna ca ai inceput mult mai devreme! ceea ce inseamna ca esti din generatia celor carora li se pare totul normal si nu este chiar asa! eu am practicat cu partenerele mele sex anal, unele vroiau mai mult altele mai putin! oricum ideea e ca slabirea muschilor anali este adevarata! si asta am vazut dupa fiecare act, ramane o gaurica, ce se strange dar de largit tot se largeste anusul! insarcinata nu ai cum sa ramai stai linistita! si nu te lua dupa cei care spun ca te pacaleste cu asta si o sa se casatoreasca el cu alta care nu practica.etc!, e alegerea voastra! oricum incercati fetelor sex anal si daca nu va place nu mai faceti! poate o sa aveti surpriza...cum multe spun ca nu nu nu. iar dupa ce fac. da, da, da! hai ciao v-am pupat! aveti grija de voi (ass)

| darcalex a răspuns:

Depinde dar fii atenta

| liubuska a răspuns:

Sal, nu insarcinata nu ramii, nu-ti fa griji, dar sexul anal nu e nimic bun, adica aduce la urmari negative, cel mai bine ar fi sa lasi asta la oparte, ei marog daca iti place asta e dorinta ta, dar totusi fii prekauta! Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu prezervativ?laughing Saracu'...
daca toti ati vrut, nu stiti de lubrifiant? ulei? ceva ca sa alunece.
Iti da acolo pe uscat, normal ca se sparge... isi jumuleste pielea de pe penis.
Nu se intampla nimic... doar ca o sa ai o mica secretie, cand o sa stai pe "tron" laughing
Insa sexul anal in mod excesiv duce la rani pe anus, infectarea de la barbat sau a barbatului cu diferiti virusi, microbi. Nu uita ca anusul e cel mai sensibil organ din corp. Inainte de a mai incerca, faceti o baie impreuna...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești sigură de înclinațiile sexuale ale prietenului tău?
Nu te-a pus să porți bocanci, ceva cască de baschet pe cap... sau alte lucruri de genul în timpul partidei? Ar trebui să-ți dea de gândit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, în principiu nu prea ai ce să păţeşti aşa cp stai calmă, dar cel mai bine este să ocoleşti acest "mod de distracţie"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ruptura de sfincter, slabirea muschilor anali deci probleme murdare, posibil un cancer de colon, sau o infectie ceva.cum poti cobora atat de jos? ala te iubeste de te sodomizeaza? ii faci si oral? mai fata astia sunt si prosti si nebuni si perversi. te lucreaza pe tine de te face varza si se casatoreste cu una care nici nu se gandeste la sex daramite sa mai si accepte asa ceva.treaba ta, dar nu e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai ce vaicioase sunteti!
am facut sex anal cu o tipa careia asa-i placea si sotul ei nu voia sa o "ajute". A fost putin mai altfel!
In ce priveste suferintele sfincterului: este o vorba: functia intretine organul! Desigur, e necesara o lubrifiere abundenta, igiena corespunzatoare si... incet, incetisor... si bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa mori!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inapoiati sunteti!

| puiut93 a răspuns:

Eu am facut sexa anal cu prietenul meu, m-a durut putin la inceput(dar este normal). daca iti relaxezi muschii in timpul sexului o sa vezi ca nu mai este deloc dureros.si daca folosesti prezervativ nici tu si nici prietenul tau nu va simtiti deloc bine.sunteti foarte turmentate sexul anal este normal face parte din viata sexuala.si in primul rand dupa ce faci sex anal muschii se strang la loc nu ai cum sa faci pe tine.eu am facut ex anal de atatea ori si nu am patit absolut nimic.

| puiut93 a răspuns:

Bai, voi bagati fata in sperieti cu tampeniile voastre eu am facut sex de atatea ori anal si nu am patit nimic stiti macar voi ce este sexul anal...auzi tu cancer, voi sunteti cu capu' daca nu va place voua asta nu inseamna ca nu ii place la nimeni.muschii se strang la loc nu faci pe tine, stai linistita fat-o ca nu patesti nimic daca prietenul tau are grija de tine si ti-o baga usor, usor nu patesti nimic.trebuie sa va simtiti bine amandoi la pat nu numai tu sau el.deciziile le luati amandoi.nici eu nu vream sa fac sex anal dar pana la urma am facut si m-am simtit excelent.numai ca nu trebuie sa stai stresata sau incordata.si in primul sand nu trebiue sa mananci cateva ore inaintea sexului, ca-sa nu faci ...pe prietenul tauhappymulta bafta si asculta ce spun eu ca ma mai multa experienta in asta