| MadalinGGG a întrebat:

Recent mi am luat un audi A4 și vreau sa îl înscriu, niște numere de înmatriculare? Nu am inspirație

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca il alegi dupa numele ce ti l-ai pus aici poti sa ceri CCA. Astfel va avea dublu inteleshee hee Daca prenumele tau este Alex atunci poti pune ALX sau prenumele unei persoane dragi sau initialele tale si ale persoanei (persoanelor) dragi. Poti sa pui si cum isi pun pocaitii: DUH, SUS, CER, RAI. etc. Ei crezandu-se mai sfinti ca altii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cuc
Coy
Kur
Gai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie sintetizat numele cuiva drag tie:
Ioana - INA
Maria- MIA
Numarul poate fi o data importanta pentru tine.

| nirocino a răspuns:

Depinde si judetul, Ag 007 de exemplu!happy

| suntserios a răspuns (pentru nirocino):

Ala nu e numar valid... asa ca