| bobosf a întrebat:

Nu se mai incarca dupa ce raspund la intrebari pe TPU.ro, voi aveti probleme? Mai exact, daca vreau sa raspund la o intrebare, dau publicare, confirmare si dupa pur si simplu sta si se incarca. As putea face ceva oare?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce browser folosesti. S-a mai intamplat si inainte asa la cei care foloseau Internet Explorer. Daca si tu il folosesti iti recomand sa treci pe altul, respectiv Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera ori Pale Moon(este tot un fel de Firefox dar se spune ca este mai rapid cu cca 25%). Oricare se descarca si instaleaza foarte usor si toate sunt gratuite. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Foloseste ccleaner si curata temporarele uite aici un tutorial cum trebuie instalat si configurat:
http://www.tutorialepc.ro/ccleaner-optimizare-sistem-de-operare.html