| liv006 a întrebat:

Se poate conduce cu permis de Germania in Romania? Si in cazul in care se poate conduce cu permisul in Ro pot sa-l schimb in Ro?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca se poate conduce. Va trebui sa-l preschimbi in permis romanesc daca ai domiciliul si stai in Romania mai mult de 185 de zile pe an.

| mgtow a răspuns:

Poti dar cand faci asigurare la masina te costa mai mult sau va fi imposibil

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti conduce cu orice permis valid mai ales daca e din UE. Daca iti muti rezidenta in ro, poți schimba si permisul

| Daniela3333 a răspuns:

Se poate. Condu fara grija.

| JustSam a răspuns:

Da