| MaxiValau a întrebat:

stie cineva ce euro este un motor de solenza din septembrie 2004, benzina, 1, 4mpi de 73cp?

Răspuns Câştigător
| bistriteanul a răspuns:

Este EURO 3! Uita-te pe autovit.ro!

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Uite-te in talon cel mai bine nu pe autovit fiindca in 2004 au fost facute si euro 2 si euro 3 asa ca nu poti stii sigur!

| MaxiValau explică:

Nu scrie in talonstraight face

| Ecea a răspuns:

Foarte probabil 3.

| RaVuL a răspuns:

Euro 1 banuiesc ca e motot de 1.4

| cenzurat_4478 a răspuns:

Euro 3

| simi_2375 a răspuns:

2 chestii : 1 sunteti detinatoarea unei masini cu motor euro 3
2 verificati actele masinii ca trebuie sa scrie( pana si la dacie 1300 daca o inmatriculezi acum scrie Non Euro)nu are cum sa nu fie straight face