| Akasha90 a întrebat:

Stie cineva (exact, nu ma intereseaza aproximari) cat ar costa o capota pentru un golf 4 din fibra de carbon? Ma refer facuta complet, nu foliata. Multumesc.

4 răspunsuri:
| iulianpuscasu a răspuns:

150 euro

| Akasha90 explică (pentru iulianpuscasu):

150 de euro raised eyebrows sincer nu prea cred. vreau ceva de calitate, nu facut de mantuiala.

| iulianpuscasu a răspuns:

Cauta la o firma specializata ...eu stiu pe cineva din Targul Neamt ce se ocupa cu Tunningbig grin.Am sa ma interesez si acolo.O sa iti dau un pm sau rasp tot la intrebarea asta.winking

| Akasha90 explică (pentru iulianpuscasu):

Ok, mersiwinking dar ma gandesc ca peste tot pe unde am cautat nu am gasit preturi mai mici de 300 de euro...