| VaLy XL a întrebat:

Daca vreau sa foliez capota si plafonul la masina cu folie 3D carbon trebuie sa merg la RAR? Nu am probleme cu politia? Rog pe cineva care are foliata masina sau unele elemente din ea sa-mi explice mai detaliat cum sta treaba. Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru orice modificare a aspectului masinii trebuie sa obtii aprobarea RAR si modificarea sa fie trecuta in cartea de identificare a masinii.

| Muraru_Dani_1971 a răspuns:

Da pentru orice modificare a aspectului masini trebuie s mergi la RAR si sa trec in cartea masini