| BikeRo a întrebat:

Sunt nou in acest sport (enduro/motocross ) si as vrea sa achizitionez un enduro >-http://www.vand-atv.com/index.php/motocicleta-enduro (e bun pentru. inceput? ) si as mai vrea sa stiu daca pot sari cu el pe rampe cum sar cei cu motocross.
MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| FPI a răspuns:

Sa iti zic ceva eu la inceput mi-am luat o Beta RR-T 85 cc ii perfecta pentru incepatori 125 mi se pare cam mult in al doilea rand ce ai pus tu aici ii chinezarie si nu merita si poti intreba asta pe un impatimit ce parere are despre Loncin si in general despre chinezarii sfatul meu i-ati ceva second gasesti pana in 500-600 euro sau spune-mi de unde estihappy

| BikeRo explică (pentru FPI):

Sunt din Focsani. daca poti tu sa imi gasesti pe cineva cu unu cat de cat nou. pana in 500 E e perfect,

| FPI a răspuns (pentru BikeRo):

As avea eu unul din 2007 dar sunt din Arad