| BikeRo a întrebat:

Sunt nou in acest sport (enduro/motocross ) si as vrea sa achizitionez un enduro >-http://www.vand-atv.com/index.php/motocicleta-enduro (e bun pentru. inceput ) si as mai vrea sa stiu daca pot sari cu el pe rampe cum sar cei cu motocross.
MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu ai rampe ca ca la motocross pentru a sari pe ele. oricum iti trebuie un antrenor sa faci asta daca esti la inceputtongue

| SerafimHD a răspuns:

Nu se practica la noi in tara! decat la profesionisti!

| FPI a răspuns:

Tu chiar crezi ca poti sari asa azi te urci prima daca si maine esti profesionist?
Pentru asta iti trebui 2-3 motociclete terminate, multi litri de benzina, multe ore de antrenament si o multime de cazaturiwinking