| Neacşu_George-Andrey_1937 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez o motocicleta de motocross, am 13 ani dar as vrea una mai mare de copii de 14 deoarece stiu merge pe motor de la 4 ani.Imi dati va rog link-uri cu motoare potrivite va rog.Eu m-am gandit la asta: http://www.vand-atv.com/index.php/motocicleta-enduro

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pune orasul in care locuiesti cu descriptia magazin motorete motocross si vezi rezultatele in google

| ombladon a răspuns:

Si pe unde ai de gand sa te plimbi cu ea?

| Neacşu_George-Andrey_1937 explică:

Daca se poate sa imi spuneti unde pot gasi un: DIRT BIKE 125cc

OFF-ROAD BIKE la pretul cel mai bun...

| Neacşu_George-Andrey_1937 explică:

Stau la tara... happy