| Dragomir_Florin_1993 a întrebat:

vreau sa fac o modificare masinii mele si as vrea sa aud parerile voastre mai intai deci... am un vw passat din 1996 dar nu prea ma atrage asa ca m-am gandit sa fac niste modificari as vrea sa ii schimb bordul adica ceasurile si partea unde este casetofonul cu aerul conditionat vreau sa iau toate astea de pe un passat mai nou ceva de genu 2002 2003 credeti ca se poate?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu merita investitia o masina atat de veche

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu merita asemenea modificari. Parerea mea este ca fiecare masina are 'tema' ei de design, iar daca pui un element mai modern, nu e altceva decat o nuca in perete.
Mai bine faci modificari la bordul actual, spre exemplu anulezi iluminatul normal, si pui plasma.
Eventual tapitezi, vopsesti si/sau colantezi intr-un model frumos (nu ciobanesc), bordul original. Convertesti toate luminile interioare cu led-uri, cu o combinatie frumoasa, cum ar fi alb si albastru.

| OldSoul a răspuns:

Passat 3b(b5)? Sau modelul din inainte acestuia?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Se poate.Dar daca vrei sa si functioneze, te costa mai putin sa schimbi masina.