| Tehnologie a întrebat:

Vreau sa imi iau un Opel Astra G 2.0 TDI an 2002 pe Bulgaria, ce parere aveti? Cat ma vor duce taxele de inmatriculare si in cati bani pot gasi masina acolo? Ms!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mare greseala sa iti iei masina pe BG ai sa ai numai probleme si ai sa faci si la altii probleme daca faci vreun accident

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu exista Astra G 2.0 TDI.

TDI este marca inregistrata a grupului VAG iar Opel nu este printre membrele acestui grup. Poate 2.0 CDI (desi nu stiu sa existe asemenea motor pe Astra G, dar poate ma insel eu)

| suntserios a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

E DTI motorul de la Opel, ala de 2.0... era pe aproape

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru suntserios):

Aha, nu stiam. E bine de tinut minte happy