| bibi5961 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un radio cd mp3 pentru masina. As vrea sa aiba usb, card sd si aux. As mai dori ca sa aiba functia de citire a folderelor si de a selecta folderul din care sa redea. Vreau unul cat de cat bun, sa nu piarda semnalul radio sau sa se intrerupa muzica in timp ce reda de pe cd/stick/card. Pret 200-250 ron si un link daca se poate, dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si-a luat un prieten un Sony care face ce zici tu... Dar nu stiu modelul. Oricum, a dat 269lei la MediaGalaxy. Are si telecomanda.
Eu recomand in general Pioneer, pentru raport calitate/pret.
Vezi ce gasesti aici www.be-loud.ro
Te sfatuiesc sa te feresti de Blaupunkt, nu mi-au placut niciodata, ieftine si cu sunet plastic. Valabil la toate produsele lor.