| romanianboy a întrebat:

Am un gps tom tom xl si tot imi piere semnal. Dar numai cand sunt in masina. Este posibil sa imi piarda semnalul din cauza ca am emitator radio prin usb? Stiti voi acel emittaor care il bag in briheta si imi trimite muzica ce o am pe usb la radio. Poate sa fie din accea cauza?

1 răspuns:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Poate.coincidenta si eu am acelasi tip de gps si radio cu usb la mine in masina merge dar cand conecterz stickul la usb conection failure deci da de la usb este