| ionutalexandruion a întrebat:

vreau sa va intreb daca inchiriez o masina din strainatate de ex. din Germania si vreau sa vin cu ea de sarbatori acasa este posibil sau firmele de inchirieri nu permit parasirea tarii cu masina?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de la firma la firma. posibil sa existe si firme care sa iti permita asa ceva. intereseaza ta direct la firma de unde vrei sa inchiriezi

| bubuletzu1414 a răspuns:

Nici firmele si nici la vama nu te va lasa! am vrut sa fac exact ce zici tu ca vrei sa faci si nu merge!

| leoktm990 a răspuns:

Prietene nu te mai lua dupa totii. poti cum sa nu poti. odata ce o inchiriezi poti s-o duci si in africa cu conditia s-o aduci inapoi. tata a inchiriat de 100 masini din Grecia si venea cu ele in Romania si nu-i se interzicea nimeni nimic.deci raspunsul meu este ca poti fara sa-ti interzica nimeni nimic