| szamuel a întrebat:

Salut tuturor, am si eu o nedumerire despre un honda hornet, este posibil ca acest model sa fie de A2 din fabrica sau cel putin limitat? Este vorba despre un hornet de pe motomus va las un link
model :Motocicleta Honda Hornet ABS 600cc 34CP-H63819 se poate conduce cu A2
https://www.motomus.ro/......cu-a2.html sunt nedumerit help, mercii!

1 răspuns:
| bymhyt a răspuns:

Conteaza cati kw are motorul pentru a2 trebuie maxim 35kw dar cu un raport putere/greutate sa nu depaseasca 0, 2kw/kg