| GabiiSGM a întrebat:

Salut tuturor, vreau sa cumpar o motocicleta de 125cc inmatriculata in Germania proprietar spune ca nu are si nu e nevoie de cartea ei pentru a o inmatricula aici ca mi se va da automat cartea ei... nu stiu ce sa cred.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Grija pentru ca germanii da km inapoi sau fac manarii, cel mai bine o cauti intr-o reprezentanta de motorete diversificate unde o vine pe cale legala.

| 2420 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să ceri sfatul unei persoane care are autorizație specială pentru așa ceva.