| Parazitu1990 a întrebat:

Salut tuturor. Vreau sa trag un cablu de la baterie pentru statie si problema este ca nu gasesc nici o gaurica in care sa strecor cablul, m-am uiatat sub pedale si nu am gasit nimic.Masina este un renault megane cc 2007.Multumesc

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si ce sa-ti fac? Sa caut eu gaura?
Cauti de la motor, nu pe sub bord. S-ar putea sa gasesti si dopuri de cauciuc. Uita-te la instalatia electrica pe unde merge. Fara sa demontezi cateva elemente de interior nu scapi.
Daca nu, du-te la un depanator de electrica/electronica auto, si plateste pentru un montaj ca la carte. Preturile sunt cam de la 30 de lei.