| Theseus a întrebat:

Salut, unde pot merge sa verific "sistemul audio" la masina? Nu se aude prea bine la volum mai tare si cateodata are intreruperi. Mi-a zis cineva ca ar putea fi doar niste fire problema. Unde pot merge sa mi spuna exact ce are si ce sa-i fac?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Un electronist dotat cu un aparat de măsură și puțină bunăvoință te rezolva

| kar1GaNNN a răspuns:

La un electro-mecanic. Iti va spune clar care este problema.
Dar dacă zici ca exista întreruperi s-ar putea sa fie undeva vreun fir defect, dezizolat sau aproape ars.