| Muppet a întrebat:

Am o problema cu sistemul audio, mai exact cu basul. Se aude un bâzâit puternic de la el, dar dacă opresc boxele nu se mai aude. Știe cineva ce as putea sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Dacă acel brum persistă şi în absenţa semnalul de intrare audio atunci a picat CI-ul de la finalul de bass.
Dacă nu se mai aude zgomotul atunci ai problemă cu cablul de legătură, respectiv masa.

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ti s-a dus finalul

| Tagaso a răspuns:

Scoate mufa de la microfon, face microfoniewinking

| KaPy2 a răspuns:

Ce subwoofer ai?, poate iti trebuie o placa audio corespunzatoare acelui subwooferwinking si sa fie culoare la culoarewinking