| Boss_Florynel_1989 a întrebat:

Salut.va rog dacă puteți să mă ajutați cu un cod de deblocare casetofon fiat continental A2C8386080200024714
Model fiat 330 VP2 ECE
Va multumesc

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Codul il poti obtine doar in reprezentata, pe baza seriei de sasiu; posibil sa iti ceara si CIV-ul, ca sa se convinga ca esti detinatorul legal al masinii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai bine cumperi altul ca te va costa deblocarea lui cît nu merita, sau daca nu reusesti sa i gasesti codul va trebuii sa i schimbe integratul de memorie ca el este responsabil cu memorarea codurilor si posturilor radio, si posibil acel integrat se gaseste pe ebay deci reparatia nu merită. Vinde l si pune alt casetofon sau cd player cu usb ca acum nu se mai gasesc casete audio ca in anii 90 -2000, banuiesc ca masina este din perioada aceea, anii 80/90.

| Dgecko a răspuns:

Ai incercat sa scoti casetofonul din lacasul lui?
De regula codurile sunt trecute pe el.
Eu asa l-am gasit la un renault.