| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,voi după cât timp v-ați programat la sala? De când ați început școala de soferi.

3 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

Examenele pentru obtinerea permisului se sustin dupa terminarea scolii de soferi, adica orele teoretice si practice, iar la examene te programeaza in functie de locuri, te poate programa repede sau poti astepta 1 luna sau 2, in functie doar de locuri disponibile

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe vremea mea se intra direct, doar traseul era cu programare.
La aproape doua luni de la inceperea scolii, am depus dosarul si am luat sala, in aceeasi zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin septembrie am depus actele și sala a fost în decembrie.