| Adi36346346 a întrebat:

Salut. Vreau sa fac stopurile de pe spate skyline la un golf 5. Este legal? Sa risc să rămân fără talon?

Răspuns Câştigător
| InOrOut a răspuns:

Linistit poti face ce vrei tu, atata timp cat sunt rosii stopurile e ok. Gandeste-te ca poti face un accident si sa spargi stopurile din spate si nu gasesti stopuri clasice la magazin, nu e ilegal sa pui led. Asta e ca si cum angel eyes ar fi ilegal sa pui la masina sau demon eyes. Multi au si e ok. Multe masini noi vin din fabrica cu stopuri spate skyline sau angel eyes, de ce ar fi ilegal sa ai la masina ta ca la acelea?

| Adi36346346 explică (pentru InOrOut):

Mersi frumos pentru rasp. Am auzit cativa prieteni care spuneau că ar fi modificarea sistemului de lumini și se ia talonul pentru că mașina nu a fost echipata de fabrica cu dotarea asta. Și Daia întreb

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se omologheaza la rar. Apoi mergi legal