| AlexandruInu a întrebat:

Salut,vreau sa fac un update la sistemul audio al masinii,sunet clar si bass bun, in momentul de fata am 4 boxe de la Auna,prostii vai capul lor si un subwoofer+statie de la alphine,vreau sa pun ceva de calitate mai buna,de putere, niste recomandari?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta un electrician auto specializat in montarea sistemelor audio in masini.
El iti va spune si va face sistemul posibil pentru masina- si buzunarul tau.

| sierra1 a răspuns:

Recomandările fără:
- putere amplif
- bani disponibili
- diametre găuri in uși

sunt inutile. Deci?

| AlexandruInu explică (pentru sierra1):

Am un buget de 1000-1500€
Diametrul este de 13cm
Dar nu asta cred ca este problema, niste gauri în usae fac mai mari

| AlexandruInu explică (pentru sierra1):

Dar m-am decis sa pun un sistem de la Hertz

| sierra1 a răspuns (pentru AlexandruInu):

Good choice!