| danut990 a întrebat:

Salut,vreau sa imi cumpar un audi a6 2.7tdi 2008 si as vreau sa stiu merita sau ce probleme as putea avea daca o cumpar si ce imi recomandati automata sau manuala?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Manuala, consum ulei 1L la 100km cam asa, e normal pentru ca motorul e produs din fabrica cu acel defect, audi e mancator de ulei. Modelele actuale posibil sa nu aibe problema asta. In rest depinde cum a intretinuto fostul proprietar

1 răspuns:
| Nimeni10 a răspuns:

Merita, dar mai bine ti-ai lua 3.0 tdi ai acelasi impozit, automata, dar daca ti-e frica poti lua manuala, dar la 3.0 rar gasesti manuala.