| StefanRadu5846825 a întrebat:

Vreau sa imi iau un ATV la 400 Euro si am gasit unele interesante pe Tocmai. Sunt acelea 125cc, rezervor de 3.5 L si consum de 1%. Vreau un Hummer: http://www.tocmai.ro/atv-hummer-rh9-11447705.html
Acest model Puteti sa imi spuneti daca este bun sau daca aveti...se strica repede..nu sunteti multumiti parerile dumneavoastra dau FUNDA. Astept cat mai rapid raspuns.

1 răspuns:
| paulthegame a răspuns:

Nu stiu ce sa zic arata bine dar mai intai vb cu paronti tai si vezi ca iti trebuie permis la dihania asta )