| StefanRadu5846825 a întrebat:

Vreau sa imi iau un ATV la 400 Euro si am gasit unele interesante pe Tocmai. Sunt acelea 125cc, rezervor de 3.5 L si consum de 1%. Vreau un Hummer: http://www.tocmai.ro/atv-hummer-rh9-11447705.html

Acest model Puteti sa imi spuneti daca este bun sau daca aveti...se strica repede..nu sunteti multumiti parerile dumneavoastra dau FUNDA. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Teo026 a răspuns:

Salut, sunt atv-uri chinezesti. Am un prieten cu un atv de asta... directia nu e prea buna, se desfac singure suruburile de la roti, se stramba cadrul, mari probleme la electrica. Dai banii degeaba, cauta altceva.

| StefanRadu5846825 explică (pentru Teo026):

Ce cadru ma esti nebun ca e tot plastic se tramba cadrul. Bai baiatule trebuie sa iti faci unchiul de fuga la el ca sa mearga si el calumea nu sa ti-l faca nea Ghiorge din sat. Bafta. Esti pff!

| StefanRadu5846825 explică:

Bai baietii eu mi-am luat un ATv la fel ca ce-l din poza dar mai mare la 600Eur tot de la ei din Buzau. E super pana acum. Trage calumea nu e cum ati spus voi. Sunteti varza la capitolul ATV-uri! Bafta!