| StefanRadu5846825 a întrebat:

Vreau sa imi iau un ATV la 400 Euro si am gasit unele interesante pe Tocmai. Sunt acelea 125cc, rezervor de 3.5 L si consum de 1%. Vreau un Hummer: http://www.tocmai.ro/atv-hummer-rh9-11447705.html

Acest model Puteti sa imi spuneti daca este bun sau daca aveti...se strica repede..nu sunteti multumiti parerile dumneavoastra dau FUNDA.

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Vrei sa-l folosesti pe drumurile publice? Permis ai?

| StefanRadu5846825 explică (pentru ombladon):

Vreau sa merg cu el prin padure si pe camp. Prin namol si prin rauri mai mici. Nu pe drumurile publice

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La 400 de euro se gasesc jucarii la noriel pe baterii, nu are cum sa consume 1%, un atv bun costa peste 2000 euro, nu se foloseste pe drumurile publice si nu tot ce zboara se mananca

| StefanRadu5846825 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Sa iti cumperi tu jucarii de la noriel la 14 ani. Eu doar te intrebam

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru StefanRadu5846825):

Am zis daca vrei o rabla sau ceva de unica folosinta poti da 400 de euro, si nu fi mojic ca nu ai varsta mea