| Anonim99876 a întrebat:

Vreau sa îmi înmatriculez mașina, și sunt din Timișoara, eu doresc sa îmi pun număr de București (B), nu (TM). Pot cere la ghișeu numere de București sau trebuie sa merg la București sa o înscriu?
laughing

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar pe adresa din buletin. Dar cu ce te incalzeste asta daca tu esti din Timisoara? Crezi ca pari mai „jmecher"?

| suntserios a răspuns (pentru darrio2007):

Poate ii place mai mult când îl înjura lumea și îl face bucurestean.

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

La asta ma gandeam si eu dar nu i-am scris direct. Vede acum.

| Anonim99876 explică (pentru darrio2007):

La anul o sa ma mut în București

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonim99876):

O inscrii pe B cand te muti. Ce mare problemă?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îți faci mutație în B și o înmatriculezi acolo.

| gogu220 a răspuns:

Masina poti sa o inscrii doar pe adresa din buletin.