| BogdanPJ a întrebat:

Salut, vreau sa îmi pun țeavă goala la evacuare, cam cât m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca vrei sa o pui tu, te costa doar teava, cateva discuri de flex, 1-2kW de curent, si niste electrozi.
Daca apelezi la o firma/meserias pentru a-ti face o evacuare directa, costa vreo 1500-2000 de lei doar materialele, in multe cazuri, si inca vreo 1000 manopera.
Tin sa precizez ca evacuarea directa este ilegala pe drumurile publice (in Romania), datorita nivelului de zgomot, si al poluarii pe care il aduce anularea catalizatorului si a tobelor.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe discutat subiectul cu un mecanic ei au distribuitorii lor