| zanderfish a întrebat:

Salut vreau sa-mi cumpar o masina intr-un an pentru ca fac 18 ani si nu stiu de care sa aleg honda accord sau voskvagen passa ambele 2008 si care ar fi cea mai buna alegere.rpd. dau fundatongue

Răspuns Câştigător
| kamikaze325 a răspuns:

Pai depinde de buget. foarta multa lume spune ca volswagenurile sunt rezistente la uzura( adica la multi kilometri, la drumuri mai proaste ca in Romania etc). numai ca sunt mult prea comune in Romania, eu as alege a doua varianta aspectul e mai deosebit si tinuta de drum difera sunt mai sprintene.

| zanderfish explică (pentru kamikaze325):

Honda accord e in jur de 11 mii d euro si passatu e 8, 5 mii euro

5 răspunsuri:
| leonardobz a răspuns:

Honda Accord este de un tanar
Alege CC-ul daca ai cu ce
Passat ul e de om mai batran
__________________________________
Cum se reseteaza Inspectia masinii tale?
Secrete ale climatronicului
Nod32 Antivirus FREE
Windows 7 FREE
Http://useful4you.blogspot.com

| theeminemshow a răspuns:

Clar Honda accord. Nici macar nu se compara passat cu honda accord. E diferenta de la cer la pamant. Daca iei Honda accord faci o alegere foarte buna si o sa iti dai seama singur de asta.

| ANDAelena a răspuns:

A doua varianta happy

| Truzi a răspuns:

Asculta de mine si ia-ti voskvagen