| RB26DETT a întrebat:

Salutari, Honda Accord 2011 2.0 vs Toyota Avensis 2011 (facelift) 2.0, ambele motoare pe benzina in jurul a 150cp, am observat ca Accordul are portbagaj destul de mic in comparatie cu Avensis dar parca ma atrage mai mult designul hondei, care ar fi totusi o alegere mai buna? Stiu ca ambele marci fac masini fiabile dar sunt nedumerit in privinta a ce sa aleg dintre astea 2.
Nu vreau recomandari de alte masini, vreau strict comparatie intre cele 2 mentionate.

3 răspunsuri:
| Claudiugg a răspuns:

Penis

| RB26DETT explică (pentru Claudiugg):

Superb raspunsul, m-a ajutat enorm, multumesc...

| Stefan_Alexandru_1997_8ikP a răspuns:

Accord 2.2 I-CTDI până in 2008 sau 2.2 I-DTEC incepind cu 2008