| wolfrram a întrebat:

Salut vreau sa-mi iau o masina cam pana in 3800 euro,second, vreau sa fie combi, diesel, cu motor de maxim 1.9, sa fie rezistenta si fiabila.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| sincer a răspuns:

Http://www.tocmai.ro/vw-golf-4-19-tdi-inmatriculat-ro-urgent-7045813.html
este si ieftina de intretinut, consumabilele sunt iewftine la golf 4.

| EternalVampire a răspuns:

Incearca sa cauti pe saitul asta http://nfs.mobile.bg/......mobile.cgi

| bruniatul a răspuns:

Daca vrei o masina buna la pretul asta du-te in Germania si i-ati de acolo. Preturile ajung sa fie de 3 ori mai mici, chiar daca te costa drumul 500 de euro merita efortul

| FurtunaDiesel a răspuns:

La 3800 Golf 3 break, Golf 4 cum recomanda cineva in stare buna in bani astia nu vei gasi. Daca vrei altceva uite-te in oferta Ford dar... mult mai indicat e un Golf 3!

| cristiiiiiii a răspuns:

Golf 4 sau opel astra G

| smiley6634 a răspuns:

Incearca un opel astra combi.e rezistenta a avut tata opel astra combi cu motor de 1.8 si era foarte rezistent.

| ovidiu8msn a răspuns:

Cu 3900 iti iei un Logan NOU. Astfel urmatorii 6-8 ani nu te doare capul cu reparatile si restul problemelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Megane, Golf, Laguna, Astra, Vectra...