| bogdann1234 a întrebat:

Vreau si eu sa schimb antigelul la un astra g benzina. Cine imi poate explica care sunt toti pasii ce trebuie parcursi? Am gasit la radiator busonul de golire dar am inteles ca trebuie sa mai fie un buson la blocul motor ca sa pot goli instalatia complet. Unde pot gasi busonul de la blocul motor? [o schita sau o poza ar fi perfecta]. Iar apoi trebuie sa umplu vasul de expansiune cu lichid si dupa sa aerisesc instalatia? Cum se aeriseste instalatia? Stiu ca sunt cam multe intrebari dar eu vreau sa il schimb si am 17 ani deci nu ma pricep la asa ceva si nu vreau sa fac vreo prostie.

2 răspunsuri:
| constantinescu98 a răspuns:

Daca nu stii nu te baga te duci la servit dai intre 10 si 30 lei 300 de mii bani vechi si til face ala e mai bine asa

| constantinescu98 a răspuns:

Servis*