| Aalexander a întrebat:

Salut.
Vreu sa mi iau o masina la 1000. maxim 1100 euro. ( atatia bani am reusit sa strang si nu pot mai mult )
Imi puteti da un link cu o masina acceptabila, inmatriculata in Romania dupa 2007? ( alte detalii nu ma intereseaza )
E prima mea masinabig grin

14 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

La pretul asta nu gasesti. E prea putin pentru 2007. Nici macar Logan nu gasesti.

| horia2012 a răspuns (pentru Aalexander):

Da, e buna. Mie imi place Daewoo. Mi se pare cam ieftina, fara niciun fel de probleme. Dar chiar daca ti-e greu, mai fa un efort si cumpara un Cielo:
http://www.auto.ro/daewoo-cielo/1862712.html

| Aalexander explică (pentru horia2012):

Imi place masina din linkul tau, dar nu mi o permitsad

| horia2012 a răspuns (pentru Aalexander):

Banii astia. Mai bine n-ar exista. Atunci cumpara Matizul (cel putin in poze arata bine). Consuma putin, te strecori repede in trafic, gasesti usor loc de parcare, dar sa nu faci catastrofica greseala sa fi nemultumit, ca nu mai ai ce face cu ea. Succes si sa te bucuri de ea.

| viotedy a răspuns:

Nu lua matiz.mai bine dacia pe injectie.este un break la 590 euro pe-bestauto.ro.matizul e instabil.

| Aalexander explică (pentru viotedy):

Da mi un link te rog.

| viotedy a răspuns (pentru Aalexander):

Cauta pe-www.bestauto.ro-dacia.gasesti mai multe, e si o nova la 700 euro sau cauti ce marca vrei, tot acolo.

| thegeaba a răspuns (pentru viotedy):

Nu e instabil, doar ca necesita ceva pricepere sofereasca sa-l conduci. Normal ca daca mergi cu el prin toate denivelarile, pe toate sleaurile, pe toate drumurile-n panta (in debleu sau rambleu) si pe toate gropile e instabil... Doar are jante de 13 inch.
Pe serpentine e mai stabil ca multe masiniwinking

| Aalexander explică (pentru thegeaba):

Salut.
Dar despre masina asta ce parere ai? http://www.autovit.ro/renault-twingo-C30629265.html
Mi se pare un pic mai buna decat aia alba. 500 euro plus 500 taxa de timbru ( cred ca atat e ) tot acolo ajung:D

| thegeaba a răspuns (pentru Aalexander):

Nu e mai buna, e un fier vechi. Sunt 13 ani diferenta intre cele doua, Twingo ala e bun de casat si atat.

| bunelutu a răspuns:

Xander stii ce iti spun eu
ia o dacie la 20 milioane si tuneazo bine
frate nai nevoie de bmw sau mert, audi avem masinile noastere bune 1310, solenta, supernova de la logan in sus e ****.
pui motor turbo charge suspensii te pricepi tu uitate pe youtube la tuning
bafta si cand termini m-a Chemi sa o testam.

| Marius96 a răspuns:

La 1000 de euro, masina mai noua de 2007 n-ai sa vezi... decat daca ii accidentata poate + ca vrei sa fie si inmatriculata. laughing
Eu zic ca ai putea gasi ceva bun pe la anii 99'-00'.