| miculvoinic a întrebat:

Salut, zilele astea mi-am luat dosarul de la scoala auto pentru a mentine proba teoretica (sala) iar acum trebuie sa ma programez online. Dar am o problema si am zis ca de ce sa nu intreb si aici. Nu ma pot programa si de fiecare data imi spune ca datele nu sunt valide desi chiar am scris tot ce era nevoie. Ce pot face? Nu o sa mai dau sala? Imi fac griji ca nu voi putea da de carnet

Răspuns Câştigător
| adriantraian a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa suni undeva sau sa mergi sa intrebi undeva(desi programarile se fac doar online, nu stiu sigur, dar asa am auzit)