| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Am si eu o problema, doar ce am luat sala (proba teoretica) a permisului auto si din pacate am fost nevoit sa plec din țară înainte de ziua traseului (proba practică).
Nu am apucat sa ma reprogramez, nici sa-i fac procură cuiva.
Sa înțeleag ca alta solutie nu mai am decât sa ma programez cand ma întorc?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai de ce sa-i faci procura nimanui pentru atat lucru, du-te linistit unde ai nevoie si cand te intorci, te poti programa singur la traseu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da